20091002

xxx versus son derece xx


merhaba, bilmediğinizi düşündüğüm ya da bildiğiniz halde bilmiyormuş gibi davranmaya çalıştığınıza inandığım bir kaç şeyden bahsederek bunları kamuya arz etmek bu vasıta ile olayın ''fiilen'' kısmından kurtulmak ve resmiyete sokuşturmak böylece de bahane sunabilme şansınızı elinizden almak istiyorum, çok sevgili hemcinslerim.


-toplu taşıma araçlarında yalnızca size ayrılan ve size ayrılmışlığı parça hesabından gözünüze sokulmuş olan koltukları kullanmalısınız.

-mümkün mertebe çanta/popo hesabı yapmalısınız ve burdan yola çıkarak bedeninizde göze batmayan çantalara sahip olmalısınız.bu aynı zamanda o kahrolası çantaya hakim olabilmenizi sağlar böylece toplu taşıma araçlarında meydana gelebilecek herhangi bir cinnetin başrolünde olmanızı engelleyecektir.

- evet ben de isterim seksi olmak, kokumla alemleri peşimden sürüklemek ama şu var içinde yıkandığınız o parfüm küvetinden çıktığınızda, bizim koku yorgunluğuna geçmemiz çok sancılı oluyor.yaşadığımız başağrıları sanmayın ki hemcinsleriniz dahil olmak üzere insanların ilgisini cezbediyor. içimizden şahsınıza kaldırım taşı gibi küfür döşeyerek ölümsüzlüğünüzü garantiliyoruz.

-hepimizin götü kıymetli hepimizin varis olmamasını istediği bacakları var buraya kadar sorun yok ama o kaldırmaktan aciz olduğunuz götleri toplu taşıma araçlarında boşalan koltuklara yerleşmek için depar atmak suretiyle harekete geçirdiğinizde parça tesirli bombalardan musdarip olmuş gibi olanlar da biz tümleyenlerinizdeki insanlar oluyoruz.

-yine hamle yaptınız ve maalesef o koltuğa yerleşemediniz mi? o zaman bunu kabullenin , hırs yapmayın. hırs bağırsaklarınızda fazla su emilimine sebep olur sonra kabız olursunuz.ya da siz cyclops değilsiniz.yani gözlerinizle yeriniz olduğunu düşündüğünüz yere oturan kişiyi öldüremezsiniz üzgünüm.

-bence toplu taşıma aracına bindiğiniz an telefonda sevgilinizle ya da müstakbel sevgilinizle kırıtarak konuşma sebebiniz kısmen nispet. graham bell'in mezarında 3lü salto yapmasını istemiyorsanız sikko muhabbetlerinizi kamuya mâl etmeyin(kamuyu mal da etmeyin)

-evet kaldırımlar yayalar için ama yayanlar için değil.özellikle sabahın çok erken vakitlerinde.o yüzden yaya sirkülasyonunu analiz edin ona göre kaplumbağa hızınızda devam edin.

-hayır canım dünya sizin çevrenizde dönmüyor ya da zaman sizin hareketlerinize göre tariflenmiyor o yüzden andromeda'dan dünya'ya lutfedin artık.

-tam da coupling'deki sally'nin söylediği gibi aslında kadınların poposu onun arkasından işler çevirir, erkeklerle flört eder vs vs ancak onlar özerkliklerini ilan etmediler bu yüzden onların sizden bağımsız davranışlarına engel olun. 2 cambaz bir ipte oynamaz belki ancak birden fazla kadın poposu aynı araç içinde birbirleriyle iyi geçinmek durumunda.

-erotomanik sanrıya gerek yok kapsama alanınızın içinde olduğunu düşündüğünüz erkeklerin her hareketi sizi baştan çıkarmak için yapılmıyor.yani o erkek, zaten meme göt ve kukudan oluşuyor olsan da böyle olacak.otomatikman bakmaya programlanmışlar.o yüzden bekleme yapma devam et.(hayır erkeklerin son derece basit ve ilkel bilgisayar programı olduğunu iddia etmiyorum)

-bizden çok var, bu yüzden hayalinizde bir kırmızı halının serildiği noktada yaşıyorsanuz belirtelim kişi başına düşen halı sayısı eşit o yüzden altın kukudan çıktımcılık ltd. şti. sahibi olmaya gerek yok.

-biraz gülün,biraz nazik olun, kadın olmak insanların size karşı nazik olması demektir diye nezaketten yoksun olmanın bir anlamı yok. böyle bir düşünceniz varsa da belirtmeliyim yanlış anlamışsınız.

şimdilik bu kadar , bana cennetten arsa bahşedilmesini istiyorsanız devam edin.

1 yorum:

Okyanu∫takί rüzgar ~ dedi ki...

- bebek gibi bir semtte sahilden sahilden giden ve bir yandan da '' ahşap yat bunların bakımı zor o yüzden blabla harcaması varken şu yatlar bla bla vergiye tabi '' falan diyen armatör baba sahibi insanın yanından sarı kafa turuncu ten fenomeni insanın '' aşkomm şu yatın fiyatı ne kadarmış arayıp sorsonoo '' demesi.

İnsan oğlu bok taşır, bu kibir niye! dedirtmeyin. Aşkonu al da git !