20100722

summer hits vol 10


*alakasız görsel
herhangi bir insanın sizin yapabileceklerinizi farketmesi ve sizi engellemeye çalışması mazur görülebilir ve hatta o insanı anlayabilir, bağışlayabilirsiniz ama yapabileceklerinizden korkan bir bünyeniz varsa ne anlayabiliyor ne mazur görebiliyor ne de kendinizi bağışlayabiliyorsunuz. şarkılar yine kaderimiz olsun istiyorum ve azini diyorum.
--
herhangi birini sevmek muhtemelen ve asla tek taraflı olamıyor. sevmeye başlanan andan itibaren karşı tarafın sevmesine ihtiyaç duyma diyebileceğimiz bir açlık oluşuyor. böyle bakarsam sevmek birinin seni sevmesine ihtiyaç duymak olduğu için biraz bencillik oluyor. sevmemek durağında inecek var.
--
iletişimlerinde mutasyonu tecrübe etmek istemiyorsan bünyende modifikasyona gitmelisin.
--
beklentinin olabilmesi önce bir şeylerin vaad edilmesi lazım.bu esnada hatlar karışıyor muhtemelen.
--
fiilen sinirlendiğin şeye/kişiye resmen sinirlenemiyorsan kabızlık kaderindir.
--
osmanlı devletine benzeyen insanlar tanıyorum.
--
yakub'un merdiveni görünümlü hayatın ızdırabını tam otomatik makinelerde el değmeden yıkamak ve mümkünse tabula rassa haline gelmişliği ile ikinci baharımı yaşamak istiyorum
--
insanların yapılma amaçları dışında kullandığı o yangın çıkışlarına bubi tuzağı uygulama şirketi kurmak 5 senelik kalkınma planlarımız arasında. kabız yapan hırs kin intikam ltd şti.
--
iç işlerime karışılmasından hoşlansaydım devlet kurardım.
--
göt lalesi devri bitse de gitsem.
--
şahlanma konusunda dyp'nin kır atını bile solladım hala somut bir şey yok, ne diyem mahmut mu diyem
--
kelimeler de ekşiyebilse belli bir alanda muhafaza edebilsek hatta zaptedebilsek hırsan kinden kararsalar zehirlenseler keskin kelam küpüne zarardır performansı gösterseler kaplarından sızsalar sonra az sözle çok iş niyetiyle yıkıcı olabilsek yorulmasak.
--
bu bünye bir gün ''sorun sende değil, bende'' ertesi gün ''sorun bende değil, sende'' der.bugün ''sorun bende değil, sende'' günü.
--
sürekli batıya gidersem muhtemelen başladığım yere değil sabıra varıcam
--
ek olarak şekil değiştirmek ve ıslak havlu olmak istiyorum.sonrasını zaten bileceksiniz.
--
ben seçilmem seçerim kontenjanındaki tepkilerde şansımı ''who are you to resist, who am i to fail?''den yana kullanmak istiyorum.
--
süresiz kadro dışı bırakabilmenin dayanılmaz hafifliği ve keyif verici ibneliği.
--
ağdaya gitmeden önce kısmen ağda yapmak =bulaşık makinasına bulasıkları resmen yıkayarak koymak =plajda güneşlenebilmek için peynir beyazı bacakları evvelden bronz gibiye dönüştürmek = eve temizlikçi çağırdığında ne pis kadın demesin diye kısmen evi toplamak.
--
merhameti insan tümleyenine gösterdiğinde daha anlamlı oluyor.ya da insanlara gösterebilmek için 'yama' vs vs lazım
--
ben de çocuğumun gerizekalı olmasını istesem onun 'ben10' sever olmasına izin verirdim.
--
premensturation syndrome(pms)dan korkabilirsiniz ama en çok pre-premensturation syndrome'dan korkmalısınız insanlık
--
yalan makinesi gibi davranabilen ya da cümlelerinde doğruluk iksiri bulunan bir erkek evladı düşün, düşündün mü? tamam şimdilik bu kadar
--
resmen 2006 fiilen 2007den itibaren çevresine çizgi çekilmiş bir otistik gibi çizgi dışına hareket etmemi engelleyen kütle , kendine iyi bak.
--
nefret denilen kavram kidou büyüsü ile zaptedilen bir şey. o büyü de pamuk ipliği performansında. sonrası pandoranın kutusu
--
bildiğini okuma konusunda bir dünya markası olan zamanın ağzını burnunu kırmaya hevesli takım arkadaşları arıyorum.
--
inandığınız yaratıcı kendi dertlerine odaklandığı için başka insanların işlerine burnunu sokmayan 3. tekillerle muhatap olmayı nasip etsin diyebiliyorum ancak.
--
dünyamı kurtarmaya gideceğim sonra dönmeyebilirim. o zamana kadar telesekretere konuşamayan olmaktan kurtulursanız sevinirim.(kurtardım ve geldim)
--
difüzyon yoğun olan ortamdan yoğun olmayan ortama enerji harcamadan geçiş yapmaktır. eğer sık sık difüzyon ile az olduğunuz yerlere geçiyorsanız sıkılmışsınızdır burda sorun yok ama hatanın çok sizin az olduğunuz bir yere geçiş yapma isteğiniz muhtemelen maymun iştahınızdan ve hatanızdan kaynaklanmaktadır. bir süre sonra otoliziniz caizdir.
--
ecnebilerin esprit d'escalier (staircase wit) olayı varsa bizim de tuvalet aydınlanmamız (toilet wit)(chickhen translate) var.
--
ebedi ve ezeli bir katalizör olduğumu farketmeni haklı gururunu şaşkınlığını ve nihayete erdirdiğim bir sorunun hüznünü yaşıyorum stop
--
imkanım olsa dünyanın tüm bilgilerini kaçırıp bir süre sonra stockholm sendromu sebebiyle bana aşık olmalarını sağlardım
--

0 yorum: